🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fombell Abstract Striped Area Rug
| Collection: | Fombell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Fombell Abstract Striped Area Rug—
$69.00
$20.70More Images










Fombell Abstract Striped Area Rug
| Collection: | Fombell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fombell |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Tan, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |























