🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fochabers Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Fochabers |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Fochabers Premium Area Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Fochabers Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Fochabers |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fochabers |
|---|---|
| Colors: | Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.07" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.09" |























