🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Floreffe Area Rug - Clearance
| Collection: | Floreffe |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Light Peach, Taupe, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $77.70
Original: $259.00
-70%Floreffe Area Rug - Clearance—
$259.00
$77.70More Images



Floreffe Area Rug - Clearance
| Collection: | Floreffe |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Light Peach, Taupe, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Floreffe |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Light Peach, Taupe, Dark Brown, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























