
Flann Area Rug
| Collection: | Flann |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Aqua, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
More Images






Flann Area Rug
| Collection: | Flann |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Aqua, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Flann |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Blue, Aqua, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























