🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Flanders Area Rug - Clearance
| Collection: | Flanders |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Flanders Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Flanders Area Rug - Clearance
| Collection: | Flanders |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Flanders |
|---|---|
| Colors: | Ivory |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























