🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fillmore Area Carpet - Clearance
| Collection: | Fillmore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Fillmore Area Carpet - Clearance—
$129.00
$38.70More Images












Fillmore Area Carpet - Clearance
| Collection: | Fillmore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fillmore |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |























