🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fielding Area Carpet - Clearance
| Collection: | Fielding |
|---|---|
| Colors: | Black, Burnt Orange, Tan, Mustard, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Fielding Area Carpet - Clearance—
$119.00
$35.70More Images





Fielding Area Carpet - Clearance
| Collection: | Fielding |
|---|---|
| Colors: | Black, Burnt Orange, Tan, Mustard, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fielding |
|---|---|
| Colors: | Black, Burnt Orange, Tan, Mustard, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























