🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fieldale Carpet - Clearance
| Collection: | Fieldale |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Mustard, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Fieldale Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Fieldale Carpet - Clearance
| Collection: | Fieldale |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Mustard, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fieldale |
|---|---|
| Colors: | Gold, White, Mustard, Rust |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.6" |























