🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fetscher IV Vintage Damask Area Rug
| Collection: | Aurica |
|---|---|
| Colors: | Olive, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Fetscher IV Vintage Damask Area Rug—
$79.00
$23.70More Images










Fetscher IV Vintage Damask Area Rug
| Collection: | Aurica |
|---|---|
| Colors: | Olive, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aurica |
|---|---|
| Colors: | Olive, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























