🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ferrelview Area Rug
| Collection: | Ferrelview |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ferrelview Area Rug—
$69.00
$20.70More Images
















Ferrelview Area Rug
| Collection: | Ferrelview |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ferrelview |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























