🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fernhurst Distressed Beige Viscose&Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Fernhurst |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Burnt Orange, Cream, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $59.00
Fernhurst Distressed Beige Viscose&Cotton Rug - Clearance—
$59.00
More Images



Fernhurst Distressed Beige Viscose&Cotton Rug - Clearance
| Collection: | Fernhurst |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Burnt Orange, Cream, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fernhurst |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Burnt Orange, Cream, Gray, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Viscose, 35% Polyester, 25% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 3" |























