🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fenwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Fenwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $39.00
Fenwood Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Fenwood Area Rug - Clearance
| Collection: | Fenwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fenwood |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Beige, Dusty Pink |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























