🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fancher Area Rug - Clearance
| Collection: | Fancher |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Mustard, Sage, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Fancher Area Rug - Clearance—
$119.00
$35.70More Images



Fancher Area Rug - Clearance
| Collection: | Fancher |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Mustard, Sage, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fancher |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Pale Blue, Mustard, Sage, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























