🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Falun Area Rug - Clearance
| Collection: | Falun |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Falun Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images




Falun Area Rug - Clearance
| Collection: | Falun |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Falun |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Brown, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.35" |























