🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Falk Area Rug
| Collection: | Falk |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Falk Area Rug—
$119.00
$35.70More Images






Falk Area Rug
| Collection: | Falk |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Falk |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























