🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fairplains Washable Area Rug
| Collection: | Fairplains |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Navy, Medium Brown, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $59.00
Fairplains Washable Area Rug—
$59.00
More Images











Fairplains Washable Area Rug
| Collection: | Fairplains |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Navy, Medium Brown, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Fairplains |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Navy, Medium Brown, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























