🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Eytan Area Rug - Clearance
| Collection: | Eytan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Eytan Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images










Eytan Area Rug - Clearance
| Collection: | Eytan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eytan |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Medium Brown, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 0.6" |























