🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Exning Area Rug - Clearance
| Collection: | Exning |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Medium Gray, Burgundy, Medium Purple, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Exning Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images









Exning Area Rug - Clearance
| Collection: | Exning |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Medium Gray, Burgundy, Medium Purple, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Exning |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Medium Gray, Burgundy, Medium Purple, Purple |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























