🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Exeland Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Exeland |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Exeland Jute Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images


Exeland Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Exeland |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Exeland |
|---|---|
| Colors: | Yellow, Dark Red |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |























