🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ewhurst Area Rug - Clearance
| Collection: | Ewhurst |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige, Medium Green, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Ewhurst Area Rug - Clearance—
$199.00
$59.70More Images









Ewhurst Area Rug - Clearance
| Collection: | Ewhurst |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige, Medium Green, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ewhurst |
|---|---|
| Colors: | Olive, Beige, Medium Green, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.75" |
| Fringe Length: | 1" |























