🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Evely Shag Area Rug
| Collection: | Evely |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $89.00
Evely Shag Area Rug—
$89.00
More Images








Evely Shag Area Rug
| Collection: | Evely |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Evely |
|---|---|
| Colors: | Camel, Ivory |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























