🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Eufaula Area Rug
| Collection: | Eufaula |
|---|---|
| Colors: | Purple, Burgundy, Gray, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $69.00
Eufaula Area Rug—
$69.00
More Images










Eufaula Area Rug
| Collection: | Eufaula |
|---|---|
| Colors: | Purple, Burgundy, Gray, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eufaula |
|---|---|
| Colors: | Purple, Burgundy, Gray, Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























