🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Etobicoke Area Rug
| Collection: | Etobicoke |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Navy, Tan, Rust, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $50.70
Original: $169.00
-70%Etobicoke Area Rug—
$169.00
$50.70More Images









Etobicoke Area Rug
| Collection: | Etobicoke |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Navy, Tan, Rust, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Etobicoke |
|---|---|
| Colors: | Cream, Denim, Navy, Tan, Rust, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.02" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























