🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ervin Blue Area Rug
| Collection: | Ervin |
|---|---|
| Colors: | Navy, Ivory, Mustard, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $189.00
Ervin Blue Area Rug—
$189.00
More Images






Ervin Blue Area Rug
| Collection: | Ervin |
|---|---|
| Colors: | Navy, Ivory, Mustard, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ervin |
|---|---|
| Colors: | Navy, Ivory, Mustard, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |























