🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Errol Area Rug
| Collection: | Errol |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Pink, Yellow, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $159.00
Errol Area Rug—
$159.00
More Images








Errol Area Rug
| Collection: | Errol |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Pink, Yellow, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Errol |
|---|---|
| Colors: | Aqua, White, Pink, Yellow, Light Slate, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























