🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Erina Premium Rug - Clearance
| Collection: | Erina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Erina Premium Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images










Erina Premium Rug - Clearance
| Collection: | Erina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Erina |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Black, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.59" |























