🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Erez Flat Pile Washable Rug - Promo
| Collection: | Erez |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Tan, Rust, Off White, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Erez Flat Pile Washable Rug - Promo—
$59.00
$17.70More Images


















Erez Flat Pile Washable Rug - Promo
| Collection: | Erez |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Tan, Rust, Off White, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Erez |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Tan, Rust, Off White, Mustard, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























