🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ephrata Colorful Blue Rug - Clearance
| Collection: | Ephrata |
|---|---|
| Colors: | Navy, Aqua, Blue, Light Green, Yellow |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ephrata Colorful Blue Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Ephrata Colorful Blue Rug - Clearance
| Collection: | Ephrata |
|---|---|
| Colors: | Navy, Aqua, Blue, Light Green, Yellow |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ephrata |
|---|---|
| Colors: | Navy, Aqua, Blue, Light Green, Yellow |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























