🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ephraim Carpet - Clearance
| Collection: | Ephraim |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Mustard, Dark Brown, Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 55% Wool, 25% Polyester, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ephraim Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images









Ephraim Carpet - Clearance
| Collection: | Ephraim |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Mustard, Dark Brown, Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 55% Wool, 25% Polyester, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ephraim |
|---|---|
| Colors: | Black, White, Mustard, Dark Brown, Charcoal, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 55% Wool, 25% Polyester, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























