🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ensley Premium Rug - Clearance
| Collection: | Ensley |
|---|---|
| Colors: | Tan, Pale Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Ensley Premium Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Ensley Premium Rug - Clearance
| Collection: | Ensley |
|---|---|
| Colors: | Tan, Pale Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ensley |
|---|---|
| Colors: | Tan, Pale Blue, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Viscose, 30% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























