
Enli Area Rug
| Collection: | Enli |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |
Original: $49.00
-70%$49.00
$14.70More Images


Enli Area Rug
| Collection: | Enli |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Enli |
|---|---|
| Colors: | Off White, Ivory, Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polyester, 20% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.44" |























