🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Enka Ceiling Lighting
| Collection: | Enka |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Linen |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
$35.70
Original: $119.00
-70%Enka Ceiling Lighting—
$119.00
$35.70More Images







Enka Ceiling Lighting
| Collection: | Enka |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Linen |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Enka |
|---|---|
| Colors: | White, Translucent, Metallic - Bronze |
| Material: | Fixture: Iron, Linen |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Brass |
| Shade Color: | White |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 40W |























