🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Emrys Area Rug
| Collection: | Emrys |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Ivory, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $129.00
Emrys Area Rug—
$129.00
More Images


Emrys Area Rug
| Collection: | Emrys |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Ivory, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Emrys |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Ivory, Dark Red, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |























