🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Elyes Gray Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Elyes |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Elyes Gray Washable Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images










Elyes Gray Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Elyes |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elyes |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Dark Purple, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Rubber |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.03" |























