🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Eloy Area Rug - Clearance
| Collection: | Eloy |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |
Select Title
From $47.70
Original: $159.00
-70%Eloy Area Rug - Clearance—
$159.00
$47.70More Images





Eloy Area Rug - Clearance
| Collection: | Eloy |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eloy |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.61" |























