🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Elizabeth Area Rug
| Collection: | Elizabeth |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Elizabeth Area Rug—
$109.00
$32.70More Images












Elizabeth Area Rug
| Collection: | Elizabeth |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elizabeth |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Beige, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
| Fringe Length: | 3" |























