🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Elina Textured Abstract Rug with Fringes
| Collection: | Elina |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Teal, Off White, Light Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $41.70
Original: $139.00
-70%Elina Textured Abstract Rug with Fringes—
$139.00
$41.70More Images

















Elina Textured Abstract Rug with Fringes
| Collection: | Elina |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Teal, Off White, Light Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Elina |
|---|---|
| Colors: | Sage, Taupe, Teal, Off White, Light Gray, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 1" |























