🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Eivin Cream Diamonds Plush Rug
| Collection: | Eivin |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.00
Eivin Cream Diamonds Plush Rug—
$69.00
More Images























Eivin Cream Diamonds Plush Rug
| Collection: | Eivin |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eivin |
|---|---|
| Colors: | Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























