🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Egil Wool-blend Area Rug - Clearance
| Collection: | Egil |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Egil Wool-blend Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Egil Wool-blend Area Rug - Clearance
| Collection: | Egil |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Egil |
|---|---|
| Colors: | Off White, Peach |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Cotton / 40% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 5" |























