🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Edremit Area Rug - Clearance
| Collection: | Edremit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Pale Blue, Light Sage, Dusty Pink, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Select Title
From $49.00
Edremit Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images



















Edremit Area Rug - Clearance
| Collection: | Edremit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Pale Blue, Light Sage, Dusty Pink, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edremit |
|---|---|
| Colors: | Cream, Navy, Pale Blue, Light Sage, Dusty Pink, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.22" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
| Fringe Length: | 0.1" |























