🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Edita Area Rug
| Collection: | Edita |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Dark Brown, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Edita Area Rug—
$49.00
$14.70More Images




Edita Area Rug
| Collection: | Edita |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Dark Brown, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Edita |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Charcoal, Dark Brown, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.74" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.86" |
| Fringe Length: | 3" |























