🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ebrar Area Rug
| Collection: | Ebrar |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Ebrar Area Rug—
$49.00
$14.70More Images





Ebrar Area Rug
| Collection: | Ebrar |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ebrar |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























