🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Eben Area Carpet - Clearance
| Collection: | Eben |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Eben Area Carpet - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Eben Area Carpet - Clearance
| Collection: | Eben |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eben |
|---|---|
| Colors: | Navy, Light Blue, Charcoal, Medium Gray, Off White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Cotton, 30% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |























