🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Duval Blue Abstract Area Rug
| Collection: | Duval |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Arctic Sky, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $169.00
Duval Blue Abstract Area Rug—
$169.00
More Images





Duval Blue Abstract Area Rug
| Collection: | Duval |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Arctic Sky, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Duval |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Denim, Arctic Sky, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 75% Polypropylene, 25% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























