🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Durhamville Area Rug - Clearance
| Collection: | Durhamville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Durhamville Area Rug - Clearance—
$79.00
$23.70More Images













Durhamville Area Rug - Clearance
| Collection: | Durhamville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Durhamville |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Wool, 40% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 5" |























