🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Duncans Area Rug - Clearance
| Collection: | Duncans |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown, Dark Brown, Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.54" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Duncans Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Duncans Area Rug - Clearance
| Collection: | Duncans |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown, Dark Brown, Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.54" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Duncans |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown, Dark Brown, Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.25" |
| Fringe Length: | 3.54" |























