🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dumlan Area Carpet - Clearance
| Collection: | Dumlan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $38.70
Original: $129.00
-70%Dumlan Area Carpet - Clearance—
$129.00
$38.70More Images






Dumlan Area Carpet - Clearance
| Collection: | Dumlan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dumlan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Gray, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 4.3" |























