🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dukinfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Dukinfield |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Camel, Off White, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $95.70
Original: $319.00
-70%Dukinfield Area Rug - Clearance—
$319.00
$95.70More Images



Dukinfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Dukinfield |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Camel, Off White, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dukinfield |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Camel, Off White, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























