🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Dubem Area Rug - Clearance
| Collection: | Dubem |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Dubem Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images






Dubem Area Rug - Clearance
| Collection: | Dubem |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dubem |
|---|---|
| Colors: | Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.22" |























