🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Douds Area Rug
| Collection: | Douds |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% PVC |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Douds Area Rug—
$79.00
$23.70More Images









Douds Area Rug
| Collection: | Douds |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% PVC |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Douds |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% PVC |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























